Акції від МАУ

Акції від МАУ

Авіакомпанія МАУ вирішила не чекати Нового року, а дарувати подарунки вже зараз. Стільки пропозицій відразу ще ніколи не було. Радує, що рейси не тільки з Києва, а й із регіонів, тож пакуйте валізи й полетіли.

Київ — Кутаїсі

Київ — Кутаїсі

У жовтні та листопаді МАУ робить більш доступним гостинний Кутаїсі. Вартість квитка від 3345 грн. Рейс прямий, але безкоштовно можна взяти тільки ручну поклажу. Вилетіти можна ще й із Харкова.

Одеса — Стокгольм

Одеса — Стокгольм

Стокгольм уже готується зустрічати пасажирів у листопаді та грудні. За таке задоволення доведеться заплатити всього від 2828 грн. Передбачена пересадка в Борисполі, але вона триватиме приблизно годину, тому враження від поїздки не зіпсує.

Полетіти до столиці Швеції можна і з Києва, Харкова, Львова та Івано-Франківська.

Івано-Франківськ — Валенсія

Івано-Франківськ — Валенсія

Відкривайте Іспанію разом із МАУ. Прямий рейс до Валенсії з Івано-Франківська радує своєю ціною: від 3508 грн. Полетіти можна щопонеділка й щоп’ятниці, а повернутися до України — щовівторка й щосуботи.

Івано-Франківськ — Аліканте

Івано-Франківськ — Аліканте

Але на Валенсії МАУ не зупиняється. Як вам прямий рейс Івано-Франківськ — Аліканте? Вартість перельоту від 3885 грн. З України до Іспанії летимо щонеділі й щосереди, а повертаємося — щопонеділка та щочетверга.

А тепер найприємніше: такі ціни діють на обидва рейси до Іспанії на Новий рік, на 8 березня й на травневі свята.

Запоріжжя — Дюссельдорф

Запоріжжя — Дюссельдорф

Ласкаво просимо до Дюссельдорфа в листопаді та грудні. У Європі в цей час якраз відбуваються різдвяні ярмарки, що може бути кращим? А ось що: вартість квитка від 2582 грн.

Полетіти до Дюссельдорфа можна також із Києва, Харкова, Одеси, Львова, Чернівців та Івано-Франківська. Якщо ви летите з регіонів, приготуйтеся до короткого стикування в Борисполі.

Одеса — Львів

Одеса — Львів

Не забули МАУ і про внутрішні перельоти. Наприклад, з Одеси до Львова можна полетіти всього за +1658 грн. Літати можна по всій мережі міст МАУ, крім Дніпра.

Деякі рейси можуть позмагатися за вартістю з залізничними квитками.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.