Акція від Turkish Airlines для рейсів із Запоріжжя

Акція від Turkish Airlines для рейсів із Запоріжжя

В авіакомпанії Turkish Airlines є чудові новини для всіх жителів міста Запоріжжя. До 30 червня діють спеціальні промо-тарифи на подорожі в період з 15 серпня до 12 вересня.

Ви запитаєте, куди ж можна полетіти за приємними цінами? Усього в акції бере участь 30 напрямків. Це міста Азії, Африки та Європи. Географія польотів радує своєю різноманітністю. Ось тільки частина найцікавіших рейсів.

Акція від Turkish Airlines для рейсів із Запоріжжя

Є й екзотичні напрямки до Сеула, Сінгапура, Улан-Батора, Дакки, Маніли, Мазарі-Шаріфа, Лагоса, Найробі, Катманду, Гонконга й навіть до далекого Кейптауна. Якщо планували райський відпочинок біля моря, зверніть увагу на рейс до Мале від 20286 грн в обидва боки, на Шрі-Ланку до Коломбо або на переліт на Сейшельські острови. Для бажаючих відпочити зі східним колоритом є перельоти до Хургади й Тунісу. Усі рейси з пересадкою в Стамбулі, для деяких рейсів передбачена ще одне стикування. Час очікування наступного рейсу різний, але пам’ятайте, що для своїх клієнтів Turkish Airlines надає безкоштовну екскурсію Стамбулом і ночівлю в готелі, якщо тривалість пересадки буде понад 8 годин. Думайте про відпочинок, про комфорт подумає Turkish Airlines.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.