Акція від Flydubai на перельоти з Києва та Одеси

Акція від Flydubai на перельоти з Києва та Одеси

Що може підняти настрій? Розпродаж. Так подумали і в авіакомпанії Flydubai. Перевізник влаштовує короткочасну акцію на перельоти з Києва та Одеси до міст Азії й Африки. Поспішайте, період продажу всього до опівночі неділі 28 травня.

Період подорожі: з 25 травня до 30 листопада 2017 року. Дат із квитками за низькими цінами багато, не пропустіть момент.

Авіакомпанія пропонує знижки на напрямки з Києва до Дубая, Карачі, Кабула, Занзібара, Кочі, Ченнаї, Делі, Мумбая, Дар-ес-Салама, Хайдарабада й Тіруванантапурама.

Акція від Flydubai на перельоти з Києва

Для подорожі з Одеси діють такі ж правила. Полетіти можна до Дубая, Маската, Кувейта, Дохи й Карачі.

Акція від Flydubai на перельоти з Одеси

Рейси до міст Азії й Африки з пересадкою. Але не турбуйтеся, Аеропорт Дубая — один із найкомфортніших повітряних портів у світі. Ви знайдете все, що вам потрібно. В аеропорту є фаст-фуд кав’ярні й розкішні ресторани. Площа дьюті фрі приблизно 15 тисяч квадратних метрів, тож із порожніми руками не піде ніхто. Якщо пересадка вночі, ви можете скористатися послугами п’ятизіркового готелю або капсули для сну. Щоби розслабитися, є масажні та спа кімнати, лаунж-зони й навіть дзен-сад. Для дітей є дитячий парк. Ви й не помітите, як прийде час летіти наступним рейсом. Безкоштовно можна провезти багаж до 20 кг і ручну поклажу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.