airBaltic збільшує частоту польотів із Києва до Риги

airBaltic збільшує частоту польотів із Києва до Риги

Подробиці

Ще одна причина любити airBaltic — збільшення частоти польотів із Києва до Риги. З 1 червня рейси з понеділка до п’ятниці будуть виконуватися тричі на день. У суботу та неділю — двічі.

Вартість квитків: від 4545 грн. Безкоштовно із собою можна провести тільки ручну поклажу.

Розклад польотів із Києва до Риги

Тепер ще більше варіантів стикувальних перельотів із мінімальним часом пересадки в Ризі. Хіба це не чудово? З Риги airBaltic здійснює понад 62 прямих і більш ніж сто стикувальних рейсів. Погодьтеся, вибір вражаючий. Та й саме місто заслуговує на увагу.

Що подивитися

Рига — місто з приголомшливою архітектурою, тож можна довго не замислюватися про маршрут пересування, а просто гуляти вулицями Старого міста. Ви обов’язково зустрінете на своєму шляху багато цікавого.

Якщо ж гуляти без плану — це не для вас, рекомендуємо відвідати Ризький замок, послухати орган у Домському соборі, піднятися на оглядовий майданчик Латвійської академії наук. Цінителям старої дерев’яної архітектури варто завітати до кварталу вулиці Калнціем. У вихідні тут проходять ярмарки і влаштовуються розважальні програми. Знавцям кіно варто зайти на вулицю Яуінела й на Квіткову вулицю, де знімали знаменитого Шерлока Холмса за радянських часів, а на Квітковій знайдете локації з «17 миттєвостей весни».

З Риги зовсім близько до Юрмали — знаменитого курорту Латвії. Квиток на електричку буде коштувати від 1,4 євро.

Не відкладайте поїздку до Риги в довгу шухляду, тим більше, що час вильотів і прильотів рейсів airBaltic підійде навіть найвимогливішим мандрівникам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.