airBaltic у березні відновить прямі рейси між Одесою й Ригою

airBaltic у березні відновить прямі рейси між Одесою й Ригою

Авіакомпанія airBaltic з 25 березня 2018 року відновить прямі рейси між Одесою й Ригою. В авіакомпанії зазначають високий попит на рейси між Південною Пальмірою і столицею Латвії й обіцяють збільшити кількість посадкових місць на маршруті в порівнянні з минулим роком. Також збільшиться й частота польотів — до шести рейсів на тиждень.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Одеса — Рига

Вартість квитків

  • В один бік — від 3607 грн;
  • в обидва боки — від 5354 грн.

Що подивитися в Ризі

Насамперед варто прогулятися викладеними бруківкою вуличками Старої Риги, щоби перейнятися середньовічним колоритом міста. Саме в центрі міста состредоточена основна частина пам’яток.

Для знайомства із символом міста і його головною визначною пам’яткою вирушайте на Домску площу. Тут розташований заснований понад 800 років тому Домський собор, виконаний у стилі готики й раннього бароко. В ансамблі собору розташований Музей історії Риги й мореплавства, де ви зможете познайомитися з історією міста починаючи з моменту заснування й до другої половини XX століття.

На Ратушній площі розташований Будинок Чорноголових, відновлений до святкування 800-річчя Риги. У цьому чудовому будинку, виконаному в стилі європейського маньєризму, колись розташовувалося об’єднання купців і судновласників. Завдяки чорній голові на гербі об’єднання за ним закріпилося ім’я Чорноголових.

Прогулявшись вулицею Мейстару, ви побачите знаменитий «Будинок із чорними котами», на гострих вежах якого встановлені статуї котів із вигнутими спинами. Вважається, що купець, який побудував цей будинок, навмисно розмістив статуї задом до будівлі Великої Гільдії, до якої його не хотіли приймати.

З оборонних укріплень Риги до наших днів збереглися тільки Порохова вежа на вулиці Смілшу, а також Шведські ворота на вулиці Торня. У Пороховій вежі зараз розташовується частина експозиції Військового музею Латвії.

На вулиці Маза Пілс розташований цікавий архітектурний комплекс «Три брати», що складається з трьох будинків, побудованих настільки щільно один до одного, що кожен із них є продовженням сусіднього. В одному з будинків розташований Музей латвійської архітектури.

Обов’язково завітайте у Двір Конвенту, який розташований між вулицями Скарню й Калею. У цьому архітектурному комплексі, що складається з декількох будівель, ви знайдете затишні кав’ярні, антикварні крамниці й музей порцеляни.

Прогулянку містом не варто обмежувати лише оглядом архітектурних пам’яток. Заслуговують на увагу також і парки Риги, з яких передусім можна виділити Верманський сад, найстаріший парк міста, і парк Кронвалда, розташований на березі Ризького каналу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.