airBaltic стала найпунктуальнішою авіакомпанією за підсумками 2017 року

airBaltic стала найпунктуальнішою авіакомпанією за підсумками 2017 року

Британська компанія OAG (Офіційний авіаційний гід), що займається збором і аналізом інформації про авіаперельоти по всьому світу, опублікувала рейтинг найбільш пунктуальних авіакомпаній світу за підсумками 2017 року.

Для складання рейтингу протягом 2017 року фахівці OAG відстежували дані про більш ніж 50 мільйонів перельотів. Прибуття літака в аеропорт із відхиленням від розкладу більше, ніж на 15 хвилин, враховувалося ними як запізнення рейсу.

Лідером рейтингу виявилася латвійська авіакомпанія airBaltic, яка у 2017 році 90,01% рейсів виконала без запізнень. Трохи відстав від airBaltic азіатський авіаперевізник Hong Kong Airlines з показником 88,83% виконаних без запізнень рейсів. Замикає трійку лідерів авіакомпанія Hawaiian Airlines (87,24%).

Крім airBaltic, в 10-ку найбільш пунктуальних авіакомпаній потрапила тільки одна європейська авіакомпанія — Vueling Airlines, що базується в Барселоні. Також варто зазначити, що серед лідерів практично не виявилося найбільших гравців ринку авіаперевезень. До топ-20 потрапила тільки американська авіакомпанія Delta Air Lines — 12 місце з показником 82,76% рейсів, виконаних без запізнень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.