Air Serbia влітку відновить авіасполучення між Києвом і Белградом

Air Serbia влітку відновить авіасполучення між Києвом і Белградом

Сербська авіакомпанія Air Serbia на початку літа відновить прямі авіарейси між Києвом і Белградом.

Air Serbia вже намагалася вийти на український ринок три роки тому, але тоді рейси були відкладені на невизначений термін. У 2016 році сербська авіакомпанія виконувала рейси між Києвом і Белградом у період літньої навігації, але у вересні польоти були припинені.

Рейси стартують із 2 червня з частотою тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга й щонеділі. У Києві рейси Air Serbia буде обслуговувати аеропорт «Бориспіль». На рейсах Київ-Белград авіакомпанія буде використовувати середньомагістральні літаки Airbus A319.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ - Белград

Вартість квитків

  • в один бік: від 6244 грн;
  • туди й назад: від 7635 грн.

У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Інформація про Air Serbia

Air Serbia — найбільша авіакомпанія Сербії, заснована в 1927 році. До 1947 року компанія мала назву Аеропут, після чого була переіменована на Jугословенски Аеротранспорт. З 2013 року, після продажу 49% акцій компанії Etihad Airways, авіакомпанія працює під брендом Air Serbia.

Флот Air Serbia на сьогодні складається з 11 авіалайнерів Airbus (1 Airbus A330, 2 Airbus A320 і 8 Airbus A319) і 6 двомоторних турбогвинтових літаків ATR 72. Також у флоті авіакомпанії є 4 літаки Boeing 737-300, які наразі експлуатуються сербським чартерним перевізником Aviolet, який літає під кодом та позимними Air Serbia.

Air Serbia виконує польоти з Белграда до Амстердама, Копенгагена, Парижа, Лондона, Рима, Стокгольма, Мілана, Цюриха, Праги та інших європейських міст, а також до Туніса, Лівії й Об’єднаних Арабських Еміратів.

Окрім рейсів до Києва, у 2019 році авіакомпанія Air Serbia планує запустити шість нових рейсів із Белграда: до Мадрида, Барселони, Рієки, Краснодара, Гельсінкі й Каїра. Також авіакомпанія додасть до своєї маршрутної мережі сезонні рейси до Ніцци й хорватського Задара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.