Air Arabia запускає рейси з Києва до Куала-Лумпура

Air Arabia запускає рейси з Києва до Куала-Лумпура

Авіакомпанія Air Arabia з 01 липня 2019 року запускає новий рейс з Києва — до столиці Малайзії Куала-Лумпура. Перельоти будуть виконуватися з короткою пересадкою у Шарджі.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Розклад рейсів з Києва до Куала-Лумпура

Квитки вже доступні для бронювання за ціною від 15 569 грн за переліт в один бік. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа, інші послуги потрібно оплачувати окремо.

Інформація про авіакомпанію Air Arabia

Інформація про авіакомпанію Air Arabia

Air Arabia — арабська бюджетна авіакомпанія, заснована в 2003 році. Головний офіс авіакомпанії розташований в Міжнародному аеропорту Шарджі. Авіакомпанія виконує регулярні рейси до 151 пункта призначення на Близькому Сході, в Північній Африці, на Індійському субконтиненті, в Центральній Азії і Європі, до 22 краї з Шарджи, до 28 пунктів призначення у 9 країнах з Касабланки, Феса, Надора і Танжера, до 11 пунктів призначення з Рас-ель-Хайма і до 6 пунктів призначення з Олександрії. Розмір флоту авіакомпанії Air Arabia на сьогоднішній день складає 53 літаки.

Що подивитися в Куала-Лумпурі

Що подивитися в Куала-Лумпурі

Куала-Лумпур — столиця і найбільше місто Малайзії. Назва міста в перекладі з малайської буквально означає «злиття брудної річки». Місто було засноване в 1857 році і всього за 150 років перетворилося з маленького тихого китайського селища, в якому займалися видобутком олова, на жвавий мегаполіс. Сьогодні Куала-Лумпур — сучасне місто, багате хмарочосами, прекрасними магазинами, сучасними транспортними системами.

Куала-Лумпур

В архітектурі Куала-Лумпура представлені безліч різних архітектурних стилів: вікторіанський, неомавританський, тюдорський, неоготичний, є також будівлі з ісламськими і малайськими мотивами.

Найбільш цікаві зразки британської колоніальної архітектури розташовані в центрі міста і включають колишні офіси Колоніального Секретаріату (зараз будівля султана Абдул-Самада) на площі Мердека і старий залізничний вокзал Куала-Лумпура. У цих будинках переплелися мотиви архітектури Великобританії і Північної Африки. На західному боці площі Мердека розташований Королівський клуб Селангор.

Будівля султана Абдул-Самада:

Будівля султана Абдул-Самада

Cтарий залізничний вокзал Куала-Лумпура:

Cтарий залізничний вокзал Куала-Лумпура

Поруч з площею Мердека на злитті річок розташована чарівна мечеть у мавританському стилі — Масджид Джамек.

Масджид Джамек

В глибині великого озерного парку розташована колишня резиденція британського верховного комісара Carcosa Seri Negara, в якій зараз розташовується елітний готель і чайні кімнати у колоніальному стилі.

У центрі міста також розташовані захоплюючі вузькі вулички китайського кварталу, традиційного комерційного району Куала-Лумпура з його численними китайськими магазинами і ресторанами.

Серед визначних пам’яток Куала-Лумпура не можна не згадати також знамениті Вежі Петронас — найвищі вежі-близнюки у світі.

Вежі Петронас, Куала-Лумпур

Якщо ви шукаєте щось по-справжньому автентичне, вирушайте до Кампунг Бару, який є одним з останніх традиційних малайських селищ в центрі Куала-Лумпура. Тут ви можете познайомитися з традиційним малайським стилем життя і побачити багато красивих будинків у стилі Кампунг, які добре збереглися.

Кампунг Бару

Найцікавішими музеями в центрі Куала-Лумпура є Національний музей, який охоплює історію регіону, і відомий Музей ісламського мистецтва, в якому зберігається невелика, але захоплююча колекція.

Національний музей Малайзії:

Національний музей Малайзії

У Куала-Лумпурі та розташованих поблизу невеликих містах є кілька цікавих тематичних парків. Великою популярністю користується парк Sunway Lagoon, розташований в сусідньому місті Субанг Джая. У тематичному парку є атракціони, величезний аквапарк, екстремальний парк для любителів пригод і дитячий зоопарк. З центру Куала-Лумпура до Sunway Lagoon можна доїхати за 40 хвилин на таксі або громадським транспортом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.