Аеропорт «Жуляни» у вересні на 10 днів зачиниться на ремонт

Аеропорт «Жуляни» у вересні на 10 днів зачиниться на ремонт

Аеропорт «Київ» імені Ігоря Сікорського («Жуляни») протягом десяти днів у вересні не буде обслуговувати авіарейси. З 9:00 2 вересня до 9:00 12 вересня 2019 року в аеропорту будуть проводитися роботи з ремонту злітно-посадкової смуги. Також буде проведений частковий ремонт руліжних доріжок №1 та №2. Про це повідомила прес-служба аеропорту.

На час проведення ремонтних робіт у «Жулянах» авіакомпанії, які виконували польоти з аеропорту, перенесуть свої рейси до аеропорту «Бориспіль». Основними користувачами аеропорту «Жуляни» станом на початок цього літа є: Wizz Air (рейси до Великобританії, Польщі, Німеччини, Данії, Естонії, Кіпру, Литви, Португалії, Словаччини, Угорщини), Belavia (рейси у Білорусь), Alitalia (рейси до Італії), LOT Polish Airlines (рейси до Польщі), Ernest Airlines (рейси до Італії), Vueling Airlines (рейси до Іспанії), Buta Airways (рейси до Азербайджану), Pegasus (рейси до Туреччини), УРГА (рейси по Україні), Мотор Січ (рейси по Україні).

Злітно-посадкова смуга аеропорту «Жуляни» має довжину 2310 м і ширину 45 м. Завдяки капітальній реконструкції смуги, яка була завершена у 2009 році, аеропорт може приймати важкі авіалайнери Boeing 737 і Airbus А320. Востаннє капітальний ремонт смуги проводився два роки тому, у травні 2017 року, тоді рейси авіакомпаній також тимчасово переносилися до аеропорту «Бориспіль».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.