Aegean Airlines не буде літати взимку з Києва до Афін

Aegean Airlines не буде літати взимку з Києва до Афін

Авіакомпанія Aegean Airlines призупинить польоти з Києва до Афін на зимовий період. Згідно з даними із систем бронювання авіакомпанії, польоти з Києва до Афін будуть виконуватися до 5 січня 2019 року, а з Афін до Києва — до 9 січня 2019 року включно. Відновить польоти за цим напрямком Aegean Airlines тільки на початку квітня: з Києва до Афін грецька авіакомпанія почне літати із 6 квітня, а з Афін до Києва — з 12 квітня 2019 року.

Авіакомпанія Aegean Airlines почала виконувати прямі рейси зі столиці України до Афін із квітня 2013 року. До 2016 року вильоти здійснювалися з аеропорту Жуляни, після чого Aegean Airlines перенесла рейси в аеропорт Бориспіль. Завдяки рейсам Aegean Airlines до Афін мандрівники з України мають можливість літати з пересадками в такі грецькі міста, як Керкіра, Ханья, Іракліон, Родос, Закінтос, Салоніки й Санторіні.

У період, поки Aegean Airlines не буде виконувати польоти до Афін, у грецьку столицю можна буде дістатися прямими рейсами авіакомпаній МАУ і Flexflight. У МАУ на зимовий період заплановано чотири рейси на тиждень із Києва до Афін. Вартість квитків у МАУ становить від 2574 грн в один бік і від 4798 грн за переліт туди й назад.

З пересадками з Києва до Афін літають такі авіакомпанії, як Air France, KLM і Turkish Airlines. Є також рейси з пересадками в лоукостерів. Найдоступніший варіант для подорожей у зазначений період ми знайшли у Ryanair: квитки в один бік доступні за ціною від 989 грн, туди й назад — від 1905 грн.

Приклад бронювання квитків туди й назад у Ryanair:

Бронювання квитків з Києва до Афін від Ryanair

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.