Adria Airways скасувала прямі рейси з Любляни до Києва

Adria Airways скасувала прямі рейси з Любляни до Києва

Авіакомпанія Adria Airways скасувала прямі рейси між столицею Словенії Любляною й Києвом, які повинні були виконуватися цієї зими тричі на тиждень. Квитки на цей напрямок більше не доступні в системі бронювання авіакомпанії. Чи буде Adria Airways виконувати рейси з Любляни до Києва влітку, поки невідомо.

Крім рейсу до української столиці, Adria Airways скасувала також прямі рейси з Любляни до Бухареста і Варшави.

За словами керівництва компанії, скасування рейсів за цими напрямками пов’язано з оптимізацією маршрутної мережі компанії. Авіакомпанія наразі зацікавлена ​​у відкритті нових пунктів призначення в Італії, на Піренейському півострові, а також у подальшому планує літати до Дубая.

Як долетіти з Києва до Любляни взимку

Adria Airways була єдиною авіакомпанією, яка виконувала прямі рейси між Любляною й Києвом.

З пересадками до Любляни можна буде дістатися рейсами таких регулярних авіакомпаній: LOT Polish Airlines (пересадка у Варшаві), Turkish Airlines (пересадка в Стамбулі), Lufthansa (пересадка в Мюнхені), Austrian Airlines (пересадка у Відні), Air France (пересадка в Парижі ), та іншими. Найдешевші квитки зараз можна знайти у Air France (від 6319 грн за переліт туди й назад), трохи дорожче — у LOT Polish Airlines (від 6653 грн).

Можна також знайти варіанти перельотів з однією пересадкою і в лоукост-авіакомпаній. Найдоступніший варіант обійдеться в 4283 грн за переліт туди й назад. З Києва до Лондона потрібно буде летіти з Ryanair, а звідти до Любляни — з easyJet. Приклад бронювання квитків Київ — Любляна — Київ:

Приклад бронювання квитків Київ — Любляна — Київ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.