7 дивних способів подорожувати світом

7 дивних способів подорожувати світом

Люди не перестають нас дивувати. Те, що ми вважаємо дивним та безглуздим, на думку іншої людини виглядає чудовою ідеєю. Ми знайшли 7 дивних способів подорожей, які вас точно зацікавлять. :)

На борту вантажного корабля

Це буде незабутній досвіт, якщо ви наважитеся на такий експеримент. Cargo Ship Voyages — одна з компаній, яка організовує перевезення пасажирів вантажними кораблями. Як не дивно, але вже доволі багато людей подорожують у такий спосіб. Ви не будете поодинокими у своєму виборі.

На борту вантажного корабля

На одноколісному велосипеді

Мало хто захоче повторити подвиг 19-річного Еда Пратта, який у березні 2015 року відправився в кругосвітню подорож на одноколісному велосипеді. Два роки в дорозі й купа вражень. Як вам?

На одноколісному велосипеді

З холодильником

Tony Hawks — людина, яка об’їхала Ірландію з холодильником. Відверте божевілля?
Можливо! Але за мотивами подорожі була написана книжка й навіть зняли фільм.

З холодильником

З диваном

Ще один любитель носити все своє із собою. 26-річній фотограф Ben Sadd у 2013 році виконав подорож Англією, тягнучи за собою диван. Доволі важка піша прогулянка. Новачку, мабуть, краще починати зі стільця або крісла. :) Мандрівник з України, наприклад, вирішив узяти із собою табурет, але про нього трохи пізніше.

З диваном

Подорож у коробці

Цей спосіб ми вже не рекомендуємо, але в історії був і такий випадок. У 1964 році Reg Spiers через брак коштів на авіаквиток забрався в одну з коробок у вантажному відсіку літака й налітав аж 63 годити. Такі от справи.

Подорож у коробці

Машиною 1928 року випуску

Багатодітна родина останні 15 років подорожувала світом у ретро-автомобілі, який зійшов із конвейєра 85 років тому. Чому б і ні?

родина, що подорожує

З табуретом до океану

Українець Леонід Кантер вирушив у свою подорож до чотирьох океанів, взявши із собою табурет, водночас він ще й надихнув людей з усього світу вчинити так само. Ви навіть можете прочитати про це в книзі та приєднатися, якщо бажаєте.

З табуретом до океану

Як бачите, фантазія безмежна. Вмикайте свою й подорожуйте, подорожуйте, подорожуйте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.