6 неймовірних випадків, пов’язаних із літаками

6 неймовірних випадків, пов’язаних із літаками

В історії світової авіації траплялося чимало неймовірних випадків. Усіх не перерахувати, але одні з найцікавіших зараз перед вами.

 1. Чого тільки не придумають бортпровідники для створення особливої ​​атмосфери на своєму рейсі. Так, один зі стюардів вважав за краще оповістити пасажирів про правила безпеки, прочитавши їм реп, а його колега веселила танцем у власному виконанні.

  Стюард читає реп

 2. Авіакомпанія PC Air перша стала наймати у свій штат стюардес-трансексуалів. Оскільки вимоги до посади дуже високі, кандидатів іноді просто не вистачає, звідси таке рішення. Майте на увазі.

  стюардеси трансексуали

 3. Голландець Ян Мюль 20 років поспіль літав авіакомпанією KLM. Щосереди, кожного тижня він сідав на літак і відправлявся в чергову країну Європи. Зробивши понад тисячу рейсів, він жодного разу не виходив з аеропорту міста-прильоту. Головною метою таких подорожей був сам переліт, а не пункт призначення.

  Ян Мюль

 4. Власник авіакомпанії в ролі стюардеси на рейсі Лондон — Куала-Лумпур. Річард Бренсон, засновник компанії Virgin, програвши спір із другом, змушений був обслуговувати пасажирів на 13-годинному рейсі на підборах і в костюмі стюардеси.

  Річард Бренсон стюардеса

 5. Після скандалу з пасажиром, розсерджений співробітник авіакомпанії JetBlue відкрив запасний вихід і спустив аварійні сходи, щоби покинути літак. Добре, що все це відбувалося під час посадки в аеропорту.

  бортпровідник

 6. Де ж ще зробити пропозицію дівчині-стюардесі, як не в небі? Так само подумав і Жоао Вієйра, попросивши кохану вийти за нього прямо під час рейсу.

  пропозиція руки й серця

Якщо хочете дізнатися ще більше цікавого, то читайте нашу статтю «Історії з життя стюардес» — про перельоти зсередини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.