
5 правил, як виспатися в аеропорту й не втратити багаж
Та що тут думати! Примостився, де вільно, і спиш! Угу, і чемоданчик ваш тю-тю, це в кращому випадку, а в гіршому — підкинуть туди щось «цікавеньке» й запроторять за контрабанду. До речі, це давно відома практика в деяких країнах. І крики «Це не моє» не допоможуть у такій ситуації.
Начебто просте заняття — сон в аеропорту, а треба знати правила.
- Перше й найголовніше! Не залишайте сумку без нагляду. Не радимо довіряти свій багаж навіть новому знайомому, з яким познайомилися на відпочинку, не кажучи вже про людей, що просто стоять поруч.
- Щоби розслабитися і взагалі не турбуватися про багаж — здавайте його до камери схову. Якщо немає зайвих грошей, то безпечніше розташуватися біля камер спостереження й постів охорони, а саму сумку використовувати в якості подушки й розташувати її замками вниз.
- Якщо ВІП-зона для відпочинку відразу відпадає, а місця в залі очікування всі зайняті — вирушайте в зону прильоту, там може бути не так багатолюдно і, як наслідок, більш комфортно.
- У вас чуйний сон? Не біда. Скачайте собі на телефон NoiseBox або інший подібний додаток і насолоджуйтеся спокійними звуками природи, вулиць, міських парків та інших приємних місць. А спати в повній тиші допоможуть беруші або спеціальні навушники.
- Ідея, як то кажуть, на крайній випадок. У багатьох аеропортах є інвалідні візки, але оскільки реальні інваліди, зазвичай, приїжджають на своїх, то ви можете примоститися на вільний і навіть не переживати, що вас потурбують. І справді, кому це спаде на думку? А взагалі ви можете попросити навіть цілу розкладачку, вони передбачені в деяких аеропортах.
Хороший сон — запорука здоров’я. Не нехтуйте їм навіть в аеропорту!
Також читайте нашу статтю про те, що робити, якщо загубили паспорт за кордоном.