5 найцікавіших та найбільш незвичайних місць у Перу

5 найцікавіших та найбільш незвичайних місць у Перу

Небагато на планеті знайдеться місць, які можуть скласти Перу конкуренцію в плані природної різноманітності та історичної спадщини. Пропонуємо вам здійснити віртуальну подорож до цієї далекої та повної загадок країни й познайомитися з найбільш відомими її «перлинами».

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Найвідомішою пам’яткою Перу є «втрачене місто інків» — Мачу-Пікчу. Це дивовижне місто, будинки в якому побудовані у формі кондора, розташоване на вершині гірського хребта, на висоті майже 2,5 тисячі метрів над рівнем моря. Припускають, що в підземних схованках, виритих під будинками Мачу-Пікчу, могло зберігатися золото інків.

Відвідування Перу неможливо уявити без візиту до цього неймовірно красивого й загадкового місця. Усі, хто побував тут, сходяться на думці: це місце має особливу енергетику.

Лінії Наски

Лінії Наски

У південній частині Перу на плато Наска розташована група величезних загадкових малюнків, створених стародавньою цивілізацією Наска. Найбільші малюнки досягають у довжину понад 180 метрів. Точного значення цих малюнків вчені поки не визначили. Імовірно, вони використовувалися для якихось ритуалів. Довгий час про існування цих малюнків ніхто не здогадувався, оскільки побачити їх можна тільки з великої висоти.

Для туристів організовані спеціальні екскурсії на літаках, які відправляються з Ліми й Наски. Вартість для однієї людини становить від 150 до 350 доларів.

Райдужні гори в Куско

Райдужні гори в Куско

На нашій планеті є кілька гір, забарвлення яких вражає уяву. Про одне з таких місць ми писали — це гори Чжан’е Данься в Китаї. Щось подібне є й у Перу.

Вінікунка, або Райдужні гори, розташовані в перуанських Андах у регіоні Куско, на висоті понад 5 тисяч метрів над рівнем моря. Протягом декількох мільйонів років пісковики нашаровувалися один на одне й забарвлювалися в різні кольори під впливом води і вітру. У результаті утворився неймовірно красивий гірський ландшафт.

Для туристів організовані екскурсії на Райдужні гори. Участь для однієї людини коштуватиме від 100 доларів, залежно від розміру групи.

Озеро Тітікака

Озеро Тітікака

Тітікака — високогірне озеро, розташоване на кордоні Перу й Болівії. Народи, що жили на берегах озера, вірили, що це озеро є місцем народження Сонця.

Блакитні води озера оточені великими плато й гірськими піками. Візит на берега Тітікака — це унікальна можливість познайомитися з місцевими звичаями й культурою. Селяни, що живуть на берегах Тітікака, і досі обробляють землю вручну, розводять лам і будують селища на плавучих островах.

Уакачіна

Уакачіна

Казковий оазис посеред пустелі, у декількох кілометрах від міста Іка. На березі невеликого озера, оточеного піщаними дюнами й екзотичними пальмами, розташувалися кілька затишних готелів. Тут можна помилуватися барвистими заходами, відправитися в похід піщаними дюнами, прокотитися по пустелі на багі або зайнятися сандбордінгом.

Уакачіна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.