5 місць в Англії, у яких можна зустріти привидів

5 місць в Англії, у яких можна зустріти привидів

Якщо вам набридли заїжджені маршрути і ви хоч трохи цікавитеся паранормальними явищами — вас точно зацікавить наша добірка. Розповідаємо про п’ять місць в Англії, де можна зустріти справжнього англійського привида.

Лондонський Тауер

Лондонський Тауер

Найвідомішою в Британії будівлею з привидами є Лондонський Тауер. Тауер вважається однією з найстаріших будівель в Англії — фортеця була побудована незабаром після того, як Вільгельм I Завойовник став королем у 1066 році. Біла вежа була побудована декількома роками пізніше. У ній розміщувалися не тільки тюремні камери, але й камери тортур у глибині склепу.

З часів Реформації Тауер здобув репутацію жахливого місця тортур. Протягом десятиліть тут проводилися сотні публічних страт ув’язнених — від дрібних злодіїв до королівських осіб. Наприклад, у Тауері були страчені королеви Англії Анна Болейн і Катерина Говард, які були дружинами короля Генріха VIII Тюдора.

Уперше поява привидів у Тауері була зафіксована за часів Генріха III, коли робітники будували внутрішню стіну фортеці. Привид Томаса Беккета, архієпископа Кентерберійського, з’явився перед робітниками та ударом хреста перетворив стіну на купу каміння. Король Генріх III, щоби заспокоїти привида, вирішив побудувати для нього каплицю в стінах Тауера.

З того часу привиди регулярно з’являються в Тауері. Очевидці стверджують, що бачили тут привидів графині Солсбері Маргарет Поул, королеви Анни Болейн і леді Джейн Грей.

Палац Гемптон-Корт, Лондон

Палац Гемптон-Корт, Лондон

Палац Гемптон-Корт, розташований у лондонському районі Річмонд-на-Темзі, вважається одним із найбільш відвідуваних привидами місць у Великобританії. Протягом сотень років люди стикаються в палацовому комплексі з незрозумілими звуками, дивними запахами й потойбічними об’єктами.

Після того, як у 1829 році в палаці була зруйнована гробниця Сібіл Пенн, медсестри принца Едуарда, у Гемптон-Корті з’явився привид Сірої Леді. Уперше з нею зіткнулися члени сім’ї Понсонбі, які в той час жили в палаці. Також вони скаржилися, що за стіною їх квартири постійно чути дзижчання колеса, що обертається. Згідно з легендою, пізніше поруч із їхньою квартирою була виявлена ​​замурована кімната, у якій знайшли старе прядильное колесо.

Історії про привид Катерини Говард, п’ятої дружини Генріха VIII, стали з’являтися відразу після її страти, яка відбулася в 1542 році. Ці історії були настільки популярними, що до 1918 року, коли палац Гемптон-Корт був відкритий для публіки, приміщення, пов’язане з історіями про Катерину Говард, уже було відомим як «Галерея з привидами». З тих пір відвідувачі часто повідомляють про дивні звуки, запахи і відчуття, які виникають під час візиту до «Галереї з привидами». У 1999 році, під час екскурсійних турів по приміщеннях палацу, одна з відвідувачок знепритомніла в залі палацу. Через півгодини відвідувачка з іншої групи знепритомніла на тому ж самому місці.

Розповідають також, що в Гемптон-Корті можна зустріти блукаючий залами привид Джейн Сеймур, дружини короля Генріха VIII Тюдора, яка померла в палаці під час пологів.

Замок Корф, графство Дорсет

Замок Корф, графство Дорсет

У руїнах стародавнього замку Корф, розташованих у графстві Дорсет у південно-західній частині Англії, мешкає привид безголової жінки. За однією з версій, це привид жінки, яка допомогла здати замок військам Кромвеля за часів Громадянської війни. За іншою версією, це може бути привид селянки, яку звинуватили в крадіжці та повісили під стінами замку.

Окрім безголового привида, відвідувачі замку стають іноді свідками іншого дивного явища: у кімнатах напівзруйнованої вежі можна почути шепіт та стогін.

Пендл-Хілл, графство Ланкашир

Пендл-Хілл, графство Ланкашир

Холм Пендл-Хілл розташований неподалік від міста Бернлі в графстві Ланкашир, на північному заході Англії. У цьому місці у XVII столітті відбувалися знамениті судові процеси над відьмами. З тих пір Пендл-Хілл має репутацю місця, пов’язаного з чаклунством і дияволом. Місцеві жителі стверджують, що привиди відьом час від часу з’являються в навколишніх селах.

Рейнхем-Холл, графство Норфолк

Рейнхем-Холл, графство Норфолк

Рейнхем-Холл — заміський маєток у графстві Норфолк, на Сході Англії. Протягом майже 400 років Рейнхем-Хол був резиденцією родини Тауншенд. Рейнхем-Холл є місцем, де був зроблений найвідоміший фотознімок привидів усіх часів — фото «Коричневої леді», що спускається сходами. Знімок був зроблений у 1936 році фотографами журналу Country Life.

Жінка, зображена на знімку, була одягнена в коричневе парчеве плаття, тому привид отримав прізвисько «Коричнева леді». Вважається, що це привид леді Дороті Волпол, другої дружини Чарльза Тауншенда, який був відомий своєю жорстокістю. Після того, як Чарльз Тауншенд дізнався про те, що Дороті Волпол зраджувала йому, він наказав замкнути її в одній із кімнат Рейнхем-Холла. Дороті Волпол усе життя прожила під замком, поки не померла в 1726 році від віспи. Після цього привид Дороті Волпол став неодноразово з’являтися в Рейнхем-Холі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.