5 маленьких міст Італії, які варто відвідати цього літа

5 маленьких міст Італії, які варто відвідати цього літа

Набридли заїжджені маршрути та натовпи туристів? Тоді наша сьогоднішня добірка для вас. Пропонуємо 5 місць в Італії, куди можна відправитися для неспішного відпочинку. 5 маленьких міст, де можна відчути місцевий колорит, набратися нових вражень, познайомитися з архітектурою і просто відпочити на природі.

Боза, Сардинія

Боза, Сардинія

Боза — одне з найпривабливіших міст Сардинії. Місто являє собою лабіринт із забарвлених у пастельні кольори будинків, що спускаються з пагорба, на якому розташувався замок Маласпіна XII століття.

Ви можете насолодитися морепродуктами або напоями на відкритій терасі, прогулятися вузькими вуличками району Са Коста, пофотографувати набережну з елегантними пальмами і з пришвартованими рибальськими човнами.

Найкраще їхати в Бозу наприкінці літа — на початку осені, коли відпочивальників тут уже небагато, а погода дозволяє в комфортних умовах насолодитися природою й пам’ятками.

Ното, Сицилія

Ното, Сицилія

Містечко Ното, розташоване в Сицилії, славиться своїми прекрасними будівлями початку XVIII століття, багато з яких вважаються одними з кращих зразків сицилійського стилю бароко. Велика частина елегантних будівель і палаців Ното були побудовані після землетрусу, який майже повністю зруйнував місто в 1693 році.

Найкрасивіші балкони в місті ви знайдете на фасаді палацу Ніколачі, побудованого в 1739 році. Кілька залів палацу на другому поверсі відкриті для відвідувань, квиток коштує 1,5 євро. З балкона можна помилуватися містом.

Під час прогулянки вулицями міста обов’язково завітайте до кондитерських крамничок у центрі міста, де продається чудове морозиво.

Кіоджа, Венеція

Кіоджа, Венеція

Кіоджа — це мініатюрна Венеція, містечко з каналами й характерними вузькими вуличками, але без величезних круїзних суден у порту й без натовпів туристів.

Ви можете здійснити поїздку каналами Кіоджи, відвідати традиційний рибний ринок, побродити лабіринтом вузьких вулиць і покуштувати морепродукти в одному з місцевих ресторанчиків. Серед архітектурних пам’яток міста можна виділити кілька середньовічних церков.

До Кіоджи можна дістатися автобусом або паромом із Венеції.

Локоротондо, Апулія

Локоротондо, Апулія

Містечко Локоротондо, розташоване в регіоні Апулія, вважається одним із найкрасивіших в Італії. Тихий і затишний центр Локоротондо забудований вузькими вуличками з білосніжними будинками, які мають характерні для цього регіону скатні дахи. То тут, то там на білосніжних стінах будинків вам будуть траплятися квіткові горщики з рожевим и червоним журавцем.

Не забудьте скуштувати знамените місцеве біле вино, відзначене знаком якості Denominazione di Origine Controllata.

Прочида, Кампанія

Прочида, Кампанія

Прочида — найменший острів у Неаполітанській затоці, у регіоні Кампанія. Туристи не часто включають це красиве містечко до своїх маршрутів, більше уваги приділяючи сусіднім Капрі та Іскії.

Прочида — ідеальне місце для прогулянок пішки. Найцікавіші райони — вулиці Марина-Гранде, Марина Коррічелла й Марина-ді-Чіайоллелла. Тут розташована більшість готелів, барів і ресторанів. У Прочиді є кілька невеликих пляжів, які влітку зазвичай не багатолюдні.

Мальовничі краєвиди Прочиди часто привертають увагу кінематографістів. Тут проходили зйомки понад 30 художніх фільмів, найвідоміший із яких — трилер «Талановитий містер Ріплі» Ентоні Мінгелли.

Дістатися до Прочиди можна паромом із Неаполя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.