5 фестивалів, які варто відвідати у 2018 році

5 фестивалів, які варто відвідати у 2018 році

Думаєте, куди поїхати у відпустку? Пропонуємо п‘ять крутих фестивалів у різних куточках світу, які варто відвідати цього року.

Фестиваль Сонгкран у Таїланді

Фестиваль Сонгкран у Таїланді

Сонгкран — традиційний фестиваль, присвячений святкуванню Нового року в Таїланді. Це найпопулярніше свято в Таїланді. У Чіангмаї святкування починаються 11 квітня, а в Бангкоку — з 13-го. Три дні фестивалю є офіційними вихідними днями.

Зранку тайці відвідують буддійські храми і приносять їжу монахам. У деяких місцях проводяться традиційні паради, на яких із конкурсанток, одягнених у традиційні тайські сукні, вибирають «Міс Сонгкран».

Найвеселіша частина святкування — Водний фестиваль. Основні вулиці перекриваються для руху і використовуються як арени для «водних битв». Місцеві жителі й гості обливають один одного водою з відер і водяних пістолетів.

Фестиваль джазу в Новому Орлеані

Фестиваль джазу в Новому Орлеані

Протягом двох уїк-ендів навесні 2018 року, з 27 квітня до 6 травня, у Новому Орлеані відбудеться знаменитий Фестиваль джазу. Цього року місто також святкує своє трьохсотріччя, що робить цьогорічний фестиваль ще більш особливим. Серед учасників фестивалю будуть такі зірки, як Арета Франклін, Аеросміт, Стінг, Бек Гансен, Лайонел Річі, та інші музиканти.

Всесвітній музичний фестиваль Rainforest у Сараваку

Всесвітній музичний фестиваль Rainforest у Сараваку

Всесвітній музичний фестиваль Rainforest — унікальний фестиваль, який об’єднує на одній сцені відомих музикантів з усіх континентів і місцевих музикантів із Малайзії. Цього року фестиваль пройде з 13 до 15 липня в Малайзії серед джунглів Борнео, у культурному поселенні Саравак, розташованому в 35 км від міста Кучінг біля підніжжя гори Сантубонг.

Відвідування фестивалю в Сараваку — це незабутні враження й чудова можливість познайомитися з місцевою культурою, слухаючи традиційну й сучасну музику.

Фестиваль «Скульптури біля моря»

Фестиваль «Скульптури біля моря»

Фестиваль «Скульптури біля моря» — найбільша щорічна виставка скульптур у світі. Виставка проводиться з 1997 року в Сіднеї, на мальовничих пляжах Бонді й Тамарама. На виставці представлено понад 100 унікальних робіт художників із різних країн. Цього року фестиваль пройде з 18 жовтня до 4 листопада.

Октоберфест

Октоберфест

Октоберфест — найбільший пивний фестиваль у світі, який відбувається щорічно в Мюнхені. У 2017 році на фестивалі побувало майже сім мільйонів осіб. Цього року фестиваль стартує 22 вересня і триватиме до 6 жовтня. Октоберфест — це можливість насолодитися неповторною атмосферою і скуштувати спеціально зварене октоберфестівське пиво разом зі знаменитими мюнхенськими сосисками.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.