5 чудових способів зробити їй приємно на 14 лютого

5 чудових способів зробити їй приємно на 14 лютого

Наближається день суцільної романтики і величезної кількості обіймів, солодощів та інших мі-мі-мішних штук. Не всі розуміють причини такої раптової радості, у декого навіть може бути алергія на подібні речі, але це не про нас. Замість того, щоб нудити, ми пропонуємо налаштуватися на веселощі та гарний настрій. Хто б що не казав, а цього ніколи багато не буває.

День Святого Валентина

Отже, перше, про що треба подумати — подарунки! Ділимося нашим списком ідей для 100% влучання! Перевірено!

Їжа — шлях до будь-якого серця :)

Романтична вечеря

Влаштуйте романтичну вечерю. Це не банальність, як хтось може подумати, а класика, яка ніколи не втратить своєї привабливості.

Набережна, дах будинку, місце, де ви вперше зустрілися, поцілувалися, обійнялися… Будь-яке місце з красивим видом і затишною атмосферою — варіантів багато.

Спробуйте приготувати щось власними руками, перед таким жестом взагалі важко встояти. Щоб відразу не осоромитися, приготуйте зовсім незвичайну страву, яку ні з чим було б порівняти. Наприклад, з азійської або індійської кухні. Уявіть собі її подив від подібного вчинку, якщо у вас усе вийде. Не варто відмовлятися від такого задуму, якщо ви згадали, що дівчина на дієті. У цьому випадку ви можете приготувати рибу, салат або вівсяне печиво.

Готувати — не для вас? Станьте експертом із коктейлів. Вигадайте власний рецепт із цієї нагоди. Персональний бармен — це звучить спокусливо і вельми сексуально.

Маленькі приємності

подарунки на 14 лютого

Подарунок не обов’язково повинен бути один і великий, або один і дорогий. Зберіть у невелику коробочку приємні й потрібні дрібниці. Це може бути набір простих гумок і шпильок, які вічно губляться, гігієнічна помада (швидко закінчується й завжди необхідна), ароматичні свічки й таке інше. Роздрукуйте кілька ваших спільних фотографій (щоб їм можна було носити із собою, ми так робили колись, пам’ятаєте? :)) до всього цього додайте ще щось солоденьке — її улюблені цукерки або шоколад. Вуаля! Блиск в очах, посмішки й міцні обійми.

Тримайте інтригу

листівка

Вручити подарунок теж потрібно вміти. Придумайте невеличкий квест із кількох загадок, завдань або питань. Місцем може стати ваша квартира або ресторан, у якому відбулося перше побачення. Так ви додасте ще більше приємних емоцій у скарбничку ваших спільних спогадів :)

Купони з бажаннями

купони з побажаннями

Подаруйте всього себе. Провести вихідні тільки вдвох, без телефонів та інтернету, заспівати серенаду, зробити масаж, розсмішити — подібні бажання ви можете написати на маленьких аркушах паперу і вручити коханій з обіцянкою виконати їх у будь-який момент, коли вона забажає.

Від цього подарунку вона втратить дар мови

радість

Наприкінці розкриємо великий секрет! Дівчата люблять пригоди й подорожі не менше, ніж хлопці! Дух авантюризму в нас не тільки не помер, а живе і процвітає. І якщо ви хочете подарувати не просто те, що їй сподобається, а те, чого вона дійсно хоче, то подаруйте авіаквитки й разом відправляйтеся в інше місто, а ще краще — в іншу країну, за новими враженнями.

Р.S. вірний спосіб відволікти її від нав’язливої ​​думки про весілля :)

Не забувайте, що на нашому сайті ви тепер можете знайти дуже привабливі ціни на перельоти від лоукост авіакомпаній. Можна знайти квитки всього за 2 євро. Круто ж? Докладніше в нашій статті: «Хто такі лоукости й чому з ними можна літати за все за 2 євро».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.