4 причини відвідати Йоркшир-Дейлс в Англії

4 причини відвідати Йоркшир-Дейлс в Англії

Йоркшир-Дейлс, або Йоркширські долини — височина в північній частині Англії, в історичному графстві Йоркшир. На ній розташований Національний парк Йоркшир-Дейлс, який вважається одним із наймальовничіших куточків Англії. Краса й умиротворення місцевих пейзажів приваблюють безліч туристів. Особливо люблять відпочивати тут самі британці. У сьогоднішній статті ми розповімо про 4 причини, за якими і вам варто відвідати це чудове місце.

Подалі від міського шуму

Йоркшир-Дейлс

Йоркшир-Дейлс — ідеальне місце для відпочинку на природі. Тут можна провести вікенд або тиждень у тихому місці подалі від міського шуму, в оточенні приголомшливих пейзажів і прекрасних природних та історичних пам’яток. Водночас цей тихий куточок легкодоступний — дістатися в Йоркшир-Дейлс із будь-якого прилеглого міста не складає труднощів.

Мальовничі пейзажі

Йоркшир-Дейлс

Від пейзажів, які відкриваються перед вами в Йоркшир-Дейлс, захоплює дух. На багато миль розкинулися зелені пасовища, розділені невисокими заборчиками з вапняку. Ефектні водоспади і стародавні широколисті ліси контрастують із закинутими гірничими виробками, які нагадують про багате промислове минуле цього регіону.

Серед відомих природних пам’яток Йоркшир-Дейлс варто згадати водоспад Айсгарт — каскад із трьох водоспадів на річці Урі, оточений лісом і сільгоспугіддями. Красою цього місця захоплювалися такі відомі англійські письменники й поети, як Раскін, Вордсворт і Тернер.

Йоркшир-Дейлс

Через Йоркшир-Дейлс прокладено безліч маршрутів і пішохідних стежок. Як би ви не відправилися на прогулянку парком — пішки, на велосипеді або на машині — вашому погляду завжди будуть відкриватися надзвичайно мальовничі пейзажі.

Йоркшир-Дейлс

Історія

Йоркшир-Дейлс — регіон, багатий на історію та традиції, з безліччю пам’ятників і пам’яток, які варто відвідати.

У Венсдейлі розташований замок Болтон, побудований у XIV столітті. Замок побудував Річард ле Скроп, англійський солдат і придворний короля Річарда II. Сьогодні замок належить його нащадку, 8-му барону Болтону. За часів громадянської війни замок був сильно пошкоджений, проте пізніше він був частково відновлений.

Замок Болтон

Неподалік від містечка Ріпон розташовані руїни Фаунтинського абатства, найбільшого цистеріанського абатства середньовічної Англії. Абатство є центральною частиною історико-архітектурного комплексу, внесеного до списку пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Руїни Фаунтинського абатства

Ще одна відома пам’ятка в Йоркшир-Дейлс — віадук Ріблхед, розташований у районі, відомому як Рібллсдейл. Будівництво віадука було розпочато в 1869 році і тривало майже п’ять років. Лінія з Сеттла до Карлісла, яка проходить через віадук, була останньою головною залізничною гілкою у Великобританії, яка була побудована в основному з використанням ручної праці.

Віадук Ріблхед

Люди

Кажуть, що будь-який регіон роблять особливим люди, які в ньому проживають. Йоркшир-Дейлс — місце, яке підтверджує справедливість цього твердження. Тут панує гостинна й доброзичлива атмосфера. Прогуляйтеся тихими вуличками місцевих містечок, посидьте за пінтою пива в затишному традиційному пабі, і ви зможете самі переконатися в цьому.

Йоркшир-Дейлс

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.