15 серпня — відкриття тематичного парку в Дубаї

15 серпня — відкриття тематичного парку в Дубаї

Народ! Поспішайте бронювати квитки до Дубая! На носі відкриття тематичного парку розваг IMG World of Adventure. Урочисту церемонію перерізання червоної стрічки призначили на 15 серпня.

На цьому чудовому майданчику буде весело всій родині. Сто сорок тисяч квадратних метрів безперервного щастя і яскравих вражень. Розважальний комплекс включає в себе 4 захоплюючі всесвіти.

Зона IMG Boulevard

IMG Worlds Adventure Дубай

Тут ви почнете знайомитися з дивним парком. Перекусіть у ресторанчику, купіть сувенірів і різних тематичних штук у магазинчиках, розслабтеся і… готуйтеся до пригод!

Зона MARVEL

IMG Worlds Adventure Дубай

Месники: Битва Альтрона. Прокатіться на «темнії» американськії гірці. Злетіть до небес у товаристві Залізної Людини, Чорної Вдови, Халка, Соколиного Ока й Тора і приструніть зловісного Альтрона.

Халк: База Епсілон. Це 3D-атракціон із доволі реалістичними відчуттями. А все завдяки спеціальним ультрасучасним технологіям. Американська гірка, яка змусить серця завмерти й на повну насолодитися битвою Халка і його вічного супротивника Лідера.

Людина-павук: помста Доктора-Восьминога. Величезна карусель, яка рвоне вгору до верхівок хмарочосів американського мегаполісу в компанії з Людиною-павуком. Разом ви врятуєте місто від злих намірів Доктора Октавіуса.

Тор: Обертання Грома. У протистоянні зі своїм братом Локі, богом підступності й обману, Тор закрутить голови сміливцям, які ризикнули покататися на цьому атракціоні.

Месники: Політ літаків Quinjet. Забава для тих, хто звик тримати штурвал у своїх руках. Покеруйте супер літаком і візьміть участь в аерогонці.

Зона Загублений Світ — Пригоди з динозаврами

IMG Worlds Adventure Дубай

Велоцираптор. Кілометрова гірка, здатна розвинути швидкість до 100 км/год за якихось там кілька секунд. Як вам? А якщо на додаток швидкісний вагон пронесе загадковими Діно-джунглямя до дубайської пустелі й назад? Неймовірно!

Заборонена терріторія. Тут на вас чекає інший вид відпочинку — сафарі. Нетрі джунглів кишать сімдесятьма рухливими рептиліями в натуральний зріст…

Хижак. Унікальний атракціон забезпечить викид адреналіну. Любителям небезпеки прописується стрибок із цієї вежі тричі на день.

Діно-карусель. Наймолодших чекають у гості доброзичливі й забавні динозаврики ручної роботи на яскравій каруселі.

Фортеця пригод. Дитячий комплекс, повний захоплюючих завдань. Захоплюючі гірки, містки, канатні дороги, сходи, лазалки всякі цікаві — і все це в самому центрі Діно-світу.

Зона Cartoon Network

IMG Worlds Adventure Дубай

Суперкрихітки: Буйство робота Моджо Джоджо. Допоможіть своїм улюбленим персонажам відбити атаку злого робота.

Бен-10: Час героїв. 5D-кіно занурить в інший вимір, де ви зможете разом із Беном і Руком узяти участь в атмосферних бойових сюжетах.

Час пригод: Поїздка всесвітом УУУ з Фіном і Джейком. Хлопчина в білій шапці і його жовтий пес разом із вами будуть літати над величезним світом. А заодно й нагодують у кафешках цього виміру.

Дивовижний атракціон Гамболо. Врятуйте місто Елмор від злих предметів, що ожили! Зупиніть скажений науковий проект Гамболо й Дарвіна!

Ледащево: дитячий майданчик і живі виступи. Найменші шукачі пригод зможуть полазити тут драбинками й лабіринтами й потрапити на концерт Стеффані й Танцювальної школи.

Ооооо, це буде епічно!

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.