15 безкоштовних додатків для вашого смартфона, які реально допомагають у поїздках

15 безкоштовних додатків для вашого смартфона, які реально допомагають у поїздках

Досить завантажувати безкорисні додатки та іграшки. Якщо й «заліпати» в телефон, то тільки з користю. Ми підготували для вас 15 корисних додатків, які зроблять вашу подорож простішою. Користуйтеся!

додатки для подорожей

Що покласти у валізу?

Зібратися в дорогу й нічого не забути допоможе uPackingList.

Розклад

Скласти детальний план дій легко і зручно за допомогою TripIt. Будьте впевнені, з цим додатком ви встигнете набагато більше.

Бронювання місць

Ознайомитися з планом літака й наявністю вільних місць можна з SeatGuru. Досить пасти задніх.

Інформація про аеропорт

Зорієнтуватися в новому аеропорту не завжди просто. З GateGuru ви можете дізнатися про розташування всіх кафе, крамниць, обмінних пунктів, про те, скільки часу займає реєстрація на рейс і багато іншого. Уся інформація про більш ніж 180 аеропортів світу у вас у кишені.

Мапа

Завантажуйте MAPS.ME на свій телефон і впевнено крокуйте незнайомими вуличками. Користуйтеся додатком навіть без підключення до мережі.

Роумінг

Під час подорожей у інші країни ви, зазвичай, купуєте нову SIM-карту і змінюєте свій номер телефону. Якщо ви будете користуватися Roamer, ваші друзі та знайомі матимуть змогу телефонувати вам на старий номер. Усі вхідні дзвінки будуть переадресовуватися на актуальний номер. Зручно, чи не так?

Потяги

Railtime Mobile. З цим додатком під час подорожей Європою вам буде значно простіше. Додаток із легкістю знайде потрібні залізничні напрямки.

Безкоштовний нічліг

Отримати безкоштовний нічліг на день чи два можна, зареєструвавшись на сайті Couchsurfing і завантаживши цей додаток.

Доступне житло

Airbnb — величезна база приватних пропозицій з оренди житла. Ви напевно знайдете щось більш вигідне і зручне, ніж готель, який пропонує путівник.

Довідник

Redigo — багато необхідної під час подорожей інформації про країни, міста, цікаві місця та події, яскрава фотогалерея, розмовник. Уся інформація доступна без доступу до мережі.

Перекладач

Word Lens. Отримуйте переклад незнайомого слова або речення, користуючись камерою свого пристрою. Просто наведіть телефон на потрібний надпис!

Національна кухня

Спробувати блюда місцевої кухні — це « must have» будь-якого мандрівника. Додаток Foodspotting допоможе знайти чудові кафе й ресторани в багатьох країнах.

Не прогадати з рестораном

Користуйтеся Foursquar, якщо не хочете помилитися з вибором ресторану, кафе чи бару. Встановивши цей додаток, ви зможете ознайомитися з відгуками про різні заклади міста, паролі WiFi, список найкращих блюд і багато іншого. Ваш відпочинок буде вдалим.

Таксі

Uber — мабуть, один із найбільш корисних додатків. Знаходьте таксі в понад 100 містах світу, відстежуйте місцезнаходження машини, порівнюйте ціни і сплачуйте за допомогою свого смартфона.

Додаткові бонуси

Viator — допоможе злитися з натовпом місцевих жителів і дізнатися про деталі, яких немає в путівниках. Знаходьте знижки на тури й заходи по всьому світу.

Подорожуйте, використовуйте свій гаджет на повну, літайте з Tripway.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.