10 незвичайних ідей для подорожей цієї осені

10 незвичайних ідей для подорожей цієї осені

Видання National Geographic запропонувало своїм читачам 10 найцікавіших маршрутів для подорожей цієї осені. Варіанти були відібрані експертами видання на основі власних національних географічних експедицій.

День мертвих у Мексиці

Найбільш екзотичним варіантом подорожі, запропонованим National Geographic, можна назвати поїздку до мексиканського міста Оахака на святкування Дня мертвих. День мертвих — свято, присвячене пам’яті померлих, воно відбувається щороку в перші дні листопада в Мексиці й низці країн центральної Америки. Свято має тисячолітню історію.

До Дня мертвих готуються солодощі у вигляді черепів і скелетів, а також сувеніри відповідної тематики. Влаштовується грандіозний карнавал, вулиці заповнені людьми, загримованими під мерців і одягненими в барвисті костюми, у небо злітають тисячі феєрверків. Місцеві жителі збираються на кладовищах, щоби прикрасити могили своїх родичів квітами, фруктами, свічками і стрічками. Неймовірне, незабутнє видовище!

Бутан

Ще один цікавий варіант — подорож до Бутану. National Geographic рекомендує відвідати два щорічних фестивалі, які відбуваються тут восени.

11 листопада на території монастиря Гангтен проводиться Фестиваль чорношиїх журавлів (A black-necked crane festival). Фестиваль присвячений рідкісного виду журавлів, які в цю пору року прилітають у долину, у якій розташований монастир. У фестивалі бере участь велика кількість місцевих жителів, які вбираються в костюми журавлів і виконують хореографічні танці. Під час фестивалю можна спостерігати велику кількість журавлів, які кружляють над горами й долиною.

Фестиваль Тхімпху-Цечу триває три дні, він присвячений Гуру Рінпоче (Дорогоцінному Вчителю) — індійському вчителю буддійської тантри, завдяки якому в Бутані з’явився буддизм. Фестиваль складається з безлічі танцювальних і костюмованих вистав. Учасники вбираються в яскраві костюми з традиційними прикрасами. Перед світанком розгортають величезний гобелен із зображенням Гуру Рінпоче.

Замбія

Також National Geographic пропонує своїм читачам відправиться на південь Африки до Замбії. Експерти видання радять провести сафарі в національному парку Замбії Південна Луангва, де можна побачити марш слонів, відвідати національний парк Касанка, де можна поспостерігати за мільйонами мігруючих у цей період кажанів, а також відвідати водоспад Вікторія.

Палац Джал Махал в Індії

Потрапила до десятки найцікавіших туристичних маршрутів і Індія. Наприкінці жовтня — на початку листопада в Індії проходить фестиваль Дівалі, головне індійське й індуїстське свято, яке символізує перемогу добра над злом. Під час фестивалю місцеві жителі прикрашають будинки, храми й пам’ятники безліччю ліхтарів, свічок і феєрверків. Крім фестивалю експерти National Geographic пропонують відвідати в Індії Джал Махал, напівзатоплений палац, розташований посеред озера Ман Сагар у Джайпурі.

Також до десятки найцікавіших напрямків увійшли:

– в’єтнамський Ханой, де можна насолодитися місцевою кухнею;
– Греція, де можна взяти участь у збиранні врожаю оливок;
– ПАР, де на кінець вересня заплановано відкриття музею The Zeitz Museum of Contemporary Art Africa;
– національні парки в Канаді;
– австралійське місто Кернс, де можна покататися на потязі по лінії the Kuranda Scenic Railway, яка проходить через 15 тунелів і 37 мостів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.