10 наймальовничіших пляжів Греції

10 наймальовничіших пляжів Греції

Греція відома своєю культурою, міфологією, захоплюючою історією і, звичайно ж, чудовими пляжами. Берегова лінія Греції, яка є 11-ю за протяжністю у світі, складається з безлічі мальовничих бухт і дивовижних за красою пляжів. Розповісти про всі неможливо, їх занадто багато, тому ми вибрали для вас 10 наймальовничіших та незвичайних пляжів, які варто відвідати в Греції.

Пляж Корабельної аварії, острів Закінф

Пляж Корабельної аварії, острів Закінф

Пляж Корабельної аварії в бухті Навайа, розташований на острові Закінф, є одним із найвідоміших пляжів у Греції. Це надзвичайне за красою місце являє собою невелику бухту з білосніжним піском, оточену величезними скелями. Спочатку пляж називався Агіос Георгіос, але в 1981 році він був перейменований після того, як на берег хвилями викинуло судно контрабандистів, яке потерпіло аварію. Тепер корпус судна є родзинкою цього райського куточка.

Дістатися до пляжу Корабельної аварії можна тільки морем. Через кожні півгодини з невеликого порту Порто-Вромі відпливають катера з туристами.

Пляж Міртос, острів Кефалонія

Пляж Міртос, острів Кефалонія

Пляж Міртос розташований у 30 кілометрах на північ від селища Аргостолі, на північному заході острова Кефалонія. Пляж має напівкруглу форму й оточений вражаючими білими скелями з пишною рослинністю. За свою природну красу й чистоту пляж неодноразово отримував престижні нагороди.

Дістатися до пляжу Міртос можна із села Діварата крутою звивистою дорогою довжиною приблизно 2 кілометри. Коли ви будете спускатися з пагорба до води, перед вами відкриється приголомшливий вид на білосніжний пляж і кристально-чисті води моря.

Пляж Елафонісос, острів Крит

Пляж Елафонісос, острів Крит

Пляж Елафонісос розташований на південно-західному боці острова Крит, приблизно в 75 кілометрах від міста Ханья. Це екзотичне місце являє собою невеликий острівець із білими піщаними пляжами, розташований неподалік від материка. Дістатися на пляж Елафонісос можна пішки через невелику протоку.

Пляж Порто Кацики, острів Лефкас

Пляж Порто Кацики, острів Лефкас

Пляж Порто Кацики є ​​однією з головних визначних пам’яток острова Лефкас і вважається одним із кращих пляжів на Середземному морі. Пляж розташований у 45 кілометрах на північний захід від міста Лефкас, неподалік від селища Атані. Пляж Порто Кацики славиться чистим морем і красивим ландшафтом: вузька смужка пляжу з двох боків оточена мальовничими скелями. До пляжу зі скелі веде вузька драбинка. Назва пляжу з грецької перекладається як «порт кіз», що може бути пов’язано з тим, що раніше тільки кози могли дістатися до цього місця.

Червоний пляж, острів Санторіні

Червоний пляж, острів Санторіні

Червоний пляж розташований у південній частині острова Санторіні в селищі Акротірі, в 12 кілометрах від Фіри. Це місце являє собою чудову палітру контрастних кольорів: темно-сині води омивають вузьку смужку пляжу, вкриту піском червоного й жовтого кольору й оточену крутими пагорбами темно-сірого й червоного відтінків. Хоча на пляжі й немає зручностей, тільки шезлонги й парасольки, це місце завдяки своєму незвичайному виду приваблює безліч туристів.

Пляж Саракініко, острів Мілос

Пляж Саракініко, острів Мілос

Пляж Саракініко розташований на північному березі острова Мілос. Це найменший і найбільш незвичайний пляж у нашій добірці. Мальовничий пейзаж Саракініко часто порівнюють із Місячним пейзажем. Під впливом морських хвиль і північного вітру тут сформувався ландшафт дивовижної форми із сірувато-білого вулканічного каменю. Пляжу у звичному розумінні тут немає — Саракініко являє собою прибережну зону з гладких скельних утворень, що спускаються в кристально-чисті морські води.

Пляж Агіос Прокопіос, Наксос

Пляж Агіос Прокопіос, Наксос

Пляж Агіос Прокопіос розташований у 5 кілометрах на південь від міста Наксос. Смуга пляжу з м’яким золотим піском простягнулася вздовж моря на 1,5 кілометри. Частина пляжу упорядкована — тут є шезлонги, парасольки й обладнання для водних видів спорту, а інша частина залишається недоторканою. Неподалік від пляжу розташоване невелике село з ресторанами, барами й готелями. Дістатися до пляжу Агіос Прокопіос можна автобусом із Наксоса.

Пляж Лаларія, острів Скіатос

Пляж Лаларія, острів Скіатос

Пляж Лаларія розташований у північно-східній частині острова Скіатос. Лаларія є одним із найбільш мальовничих пляжів у Греції. Пляж являє собою вузьку смужку берега з білою галькою, над якою нависають скелі. Дістатися сюди можна тільки морем у гарну погоду.

Пляж Воідокілія, півострів Пелопоннес

Пляж Воідокілія, півострів Пелопоннес

Пляж Воідокілія розташований на півдні Греції, на півострові Пелопоннес. Незвичайна форма пляжу (він нагадує за формою грецьку букву омега) та незаймана природа є головними причинами популярності цього місця.

Неподалік від пляжу розташована печера Нестора, у якій, згідно з міфом, Гермес сховав велику рогату худобу, викрадену в Аполлона.

Пляж Балос, острів Крит

Пляж Балос, острів Крит

Пляж Балос розташований на західному узбережжі острова Крит. Крім кристально-чистої води, цей пляж може похвалитися також мальовничим ландшафтом, що робить його одним із найкрасивіших і найпопулярніших пляжів на острові. Дістатися до пляжу Балос можна катером із міст Ханья й Кіссамос, а також на машині по грунтовій дорозі.

Комментарии (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.