10 найкрасивіших місць у Новій Зеландії

10 найкрасивіших місць у Новій Зеландії

Красива природа — головна визначна пам’ятка Нової Зеландії. Її мальовничі фіорди й озера, круті пагорби, діючі вулкани й білосніжні океанські пляжі здатні здивувати навіть бувалих мандрівників. Про всі унікальні куточки Нової Зеландії в одній статті не розкажеш, тому ми склали список десяти найбільш красивих, на нашу думку, місць, щоби ви могли скласти враження про цю дивовижну країну.

Бухта Мілфорд

Бухта Мілфорд є одним із найпопулярніших туристичних місць у Новій Зеландії, щорічно її відвідують до півмільйона людей. Розташована бухта в південно-західній частині острова Південний у національному парку «Фіордленд». Редьярд Кіплінг називав це місце «восьмим чудом світу». Бухта Мілфорд є одним із найбільш вологих місць на Землі, тому круті схили часто оповиті густим туманом.

Бухта Мілфорд

На березі бухти багато водоспадів:

Водоспад

Вид на пік Мітре:

Вид на пік Мітре

Озеро Текапо

Мальовниче озеро Текапо розташоване на острові Південний, на території регіону Кентербері. Оскільки озеро поповнюється головним чином талими водами льодовиків, вода в ньому має яскравий блакитний відтінок. Особливо красивим пейзаж навколо острова буває в листопаді і грудні, коли на луках розквітають люпини різних кольорів — синього, рожевого, фіолетового, помаранчевого, жовтого.

Озеро Текапо

На березі озера Текапо розташована церква Доброго Пастиря, яка є об’єктом, який найчастіше фотографують у Новій Зеландії. У будівлі церкви є вівтарне вікно, з якого відкривається чарівний вид на озеро й гори.

Церква Доброго Пастиря

Острів Уайт-Айленд

Поверхня острова Уайт-Айленд схожа на марсіанський або місячний пейзаж. Уайт-Айленд є одним із найбільш відвідуваних активних вулканів у світі. Що цікаво, острів перебуває в приватній власності. У 1953 році він був оголошений приватним мальовничим заповідником. Туристи не можуть потрапити на острів самостійно, доступ дозволений тільки авторизованим туристичним операторам.

Острів Уайт-Айленд

Тонгаріро

Тонгаріро — вулканічний масив у центральній частині Північного острова, розташований на території однойменного національного парку. У центрі парку розташовані три гори — Руапеху, Нгаурухое й Тонгаріро, між якими розкинулися кратери й озера зі смарагдовою водою.

Тонгаріро

Місцеві пейзажі не раз використовувалися для зйомок художніх фільмів. Так, наприклад, гора Нгаурухое — це гора Ородруїн із трилогії Пітера Джексона «Володар кілець».

Нгаурухое

Південні Альпи

Південні Альпи — гірський хребет, що простягнувся більш ніж на 550 км уздовж західного узбережжя Острова Південний. Тут розташована найвища точка Нової Зеландії — гора Кука, або, як її називає корінне населення, Аоракі.

Південні Альпи

Озеро Уакатіпу

Озеро Уакатіпу розташоване в південно-західній частині острова Південний, у регіоні Отаго. Форма озера нагадує блискавку. Кришталево-чисті води Уакатіпу оточені величними горами, найвищою з яких є гора Ернслау. Завдяки незвичайній формі в озера Уакатіпу є «припливи» — через кожні 25-30 хвилин вода в озері піднімається й опускається приблизно на 10 см. Легенда Маорі пов’язує це явище із серцем величезного монстра на ім’я Матау, який дрімає на дні озера.

Озеро Уакатіпу

Водоспад Брідалвейл

Водоспад Брідалвейл розташований неподалік від річки Пакока в районі Ваїкато, на Північному острові. Це один із найбільш мальовничих водоспадів Нової Зеландії. Потік води падає з висоти в 55 метрів крізь величний амфітеатр скель. Потік води нагадує легку фату нареченої, звідси й назва — Bridal Veil Falls.

Водоспад Брідалвейл

Печера Кафедрал

Печера Кафедрал є одним із наймальовничіших місць на півострові Коромандел, розташованому на Північному острові. Гігантський прохід у формі арки, що утворився в білій скелі, з’єднує між собою дві затишні бухти. Це місце користується великою популярністю в туристів, щороку сюди приїжджає до 150 000 осіб.

Печера Кафедрал

Печера Кафедрал

Скелі Панкейк

Скелі Панкейк — одна з найдивовижніших природних пам’яток Нової Зеландії. Скелі Панкейк розташовані в Національному парку Папароа, між населеними пунктами Вестпорт і Греймут. Скелі складаються з багатьох шарів вапняку і схожі на величезні стовпчики млинців.

Скелі Панкейк

Скелі Панкейк

Скелі Панкейк

Льодовик Франца-Йосифа

12-кілометровий Льодовик Франца-Йосифа є однією з головних туристичних визначних пам’яток на західному узбережжі новозеландського острова Південний. Згідно з місцевою легендою, льодовик утворився зі сліз дівчини на ім’я Хінехукатере, яка оплакувала коханого, що загинув у горах.

Льодовик Франца-Йосифа

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.